Radosław Maćkowski

doradca podatkowy

Jestem doradcą podatkowym, prawnikiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w doradztwie podatkowym dla przedsiębiorstw z sektora healthcare & life sciences (farmaceutyki, wyroby medyczne, apteki, usługi medyczne, kosmetyki) oraz innych branż, w tym marketingowej, spożywczej, napojów alkoholowych, budowlanej, nieruchomościowej i IT. Jestem współtwórcą zespołu kancelarii MVP TAX.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Krótkie świąteczne życzenia dla Czytelników!

Radosław Maćkowski24 grudnia 2019Komentarze (0)

Wszystkim Czytelnikom bloga „Podatki na zdrowie” oraz wszystkim osobom, z którymi spotykam się w zawodowym życiu doradcy podatkowego składam najserdeczniejsze świąteczne życzenia! Mamy intensywną końcówkę roku z Gwiezdnymi Wojnami, więc niech moc będzie z Wami w nadchodzącym, 2020 roku!

Czy rok 2020 będzie łatwy? Myślę, że od strony przepisów (zmiany, zmiany, zmiany) i ciągłych nowych wyzwań może być ciężko. Ale jestem dobrej myśli – damy sobie z nimi radę. Zresztą, co nas nie zabije, to nas wzmocni!

Wykorzystaj te Święta i przerwę świąteczną na nabranie głębokiego oddechu oraz na szansę do oderwania się od bieżącego pędu. Nie siedź w Święta przy stole i telewizorze, weź bliskich (i psa) na spacer, idź do lasu lub parku. Nawet jeśli delikatnie kropi. Trochę ruchu i rozmów na świeżym powietrzu nie zaszkodzi, a na pewno będzie miłym urozmaiceniem dla wszystkich.

Jeszcze raz, życzę zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!

Świąteczne życzenia

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Radosław Maćkowski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Radosław Maćkowski z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem rmackowski@mvptax.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: