Radosław Maćkowski

doradca podatkowy

Jestem doradcą podatkowym, prawnikiem z 20-letnim doświadczeniem w doradztwie podatkowym dla przedsiębiorstw z sektora healthcare & life sciences (farmaceutyki, wyroby medyczne, apteki, usługi medyczne, kosmetyki). Doradzam także przedsiębiorcom z innych branż, w tym: budowlanej, nieruchomościowej, IT, marketingowej, spożywczej, oraz napojów alkoholowych.
[Więcej >>>]

Kontakt / Contact

Krótkie świąteczne życzenia dla Czytelników!

Radosław Maćkowski24 grudnia 2019Komentarze (0)

Wszystkim Czytelnikom bloga „Podatki na zdrowie” oraz wszystkim osobom, z którymi spotykam się w zawodowym życiu doradcy podatkowego składam najserdeczniejsze świąteczne życzenia! Mamy intensywną końcówkę roku z Gwiezdnymi Wojnami, więc niech moc będzie z Wami w nadchodzącym, 2020 roku!

Czy rok 2020 będzie łatwy? Myślę, że od strony przepisów (zmiany, zmiany, zmiany) i ciągłych nowych wyzwań może być ciężko. Ale jestem dobrej myśli – damy sobie z nimi radę. Zresztą, co nas nie zabije, to nas wzmocni!

Wykorzystaj te Święta i przerwę świąteczną na nabranie głębokiego oddechu oraz na szansę do oderwania się od bieżącego pędu. Nie siedź w Święta przy stole i telewizorze, weź bliskich (i psa) na spacer, idź do lasu lub parku. Nawet jeśli delikatnie kropi. Trochę ruchu i rozmów na świeżym powietrzu nie zaszkodzi, a na pewno będzie miłym urozmaiceniem dla wszystkich.

Jeszcze raz, życzę zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!

Świąteczne życzenia

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Radosław Maćkowski w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Radosław Maćkowski w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: RODO & polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: